E-SHOP > Naturgreen® GynMix

Naturgreen® GynMix


Naturgreen® GynMix jedinečné bylinky s mateří kašičkou určené pro ženy.

Mateří kašička je jedna z látek, kterou obestírá spousta mýtů, mluví se o ní jako o záhadném elixíru mládí. Obsahuje mnoho výživných látek, vitamíny C, A, D, E, B a přírodní estrogeny, které v ženském těle mají nezastupitelnou roli. Je to jediný přírodní zdroj cholin acetátu, což je neurotransmiter. Nalezneme v ní také zinek, sodík, vápník, železo a draslík.

Naturgreen® GynMix obsahuje dalších 10 bylinek nebo jejich extraktů, které vzájemně doplňují své účinky a tradičně se míchají do „ženských“ směsí. Jsou jimi řebříček, myrta, kopřiva, smil italský, sléz, třezalka, přeslička, tymián, ploštičník a máta. Zároveň Naturgreen® GynMix obsahuje rostlinné flavonoidy a vitamín B6.

Řebříček je typicky ženská bylinka užívaná tradičně od nepaměti. Obsahuje velké množství aromatických silic složených z monoterpenů, sekviterpenových laktonů a alkaloidů. Dále obsahuje glykosidické hořčiny, třísloviny, flavonoidy a organické kyseliny.

Ploštičník hroznatý používali američtí indiáni k léčbě nepříznivých projevů před i při menstruaci. Obsahuje přírodní estrogeny.

V balení naleznete 60 vegan kapslí po 580 mg bez jakýchkoliv příměsí.


(id:ngm-shop)
500,-
 -40%
299,-
cena bez DPH 260,-
dostupnost: skladem

 

Naturgreen® GynMix

Jedinečná směs mateří kašičky, 10 ženských bylinek, fytoestrogenů a vitamínu B6, která vám pomůže zlepšit „vaše dny“.

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012), které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

Naturgreen® GynMix

 Povolená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Vitamín B6

  • Přispívá k regulaci hormonální aktivity.
  • Přispívá k normální syntéze cysteinu.
  • Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
  • Přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu.
  • Přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu.
  • Přispívá k normální psychické činnosti.
  • Přispívá k normální tvorbě červených krvinek.
  • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

 Složení

Nutriční informace 

1 kapsle

3 kapsle

Řebříček obecný

100 mg

300 mg

Mateří kašička

93,5 mg

280,5 mg

Myrta obecná 

70 mg

210 mg

Kopřiva dvoudomá

50 mg

150 mg

Smil italský květ

25,5 mg

76,5 mg

Sléz list

25 mg

75 mg

Třezalka tečkovaná

25 mg*

75 mg

Přeslička rolní

25 mg

75 mg

Tymián

25 mg

75 mg

Rostlinné izoflavony

10 mg

30 mg

Ploštičník hroznatý extrakt

6,5 mg*

19,5 mg

Máta peprná

2,5 mg

7,5 mg

Vitamín B6

1,6 mg*

4,8 mg

Řebříček obecný (Achillea millefolium), Mateří kašička, Myrta obecná (Myrtus) list, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) list, Smil italský (Helichrysum italicum) květ, Sléz (Malva) list, Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum), Přeslička rolní (Equisetum arvense), Tymián obecný (Thymus vulgaris), Ploštičník hroznatý (Actaea racemosa) extrakt, Rostlinné izoflavony, Máta peprná (Mentha piperita), Vitamin B6  (Pyridoxin hydrochlorid),  HPMC kapsle (hydroxy prophyl methyl celulóza). Všechny extrakty mají standardizovaný extrakt účinných látek.

Dávkování

Užívejte 3x denně 1 kapsli půl hodiny před jídlem. Zapijte dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Doporučení

V čem jsou naše produkty jiné? Neobsahují pojiva, éčka, stabilizátory, pojiva, maziva, leštidla... Prostě v nich nenaleznete nic kromě vegan kapsle z celulózy naplněné účinnými bylinkami, kvalitními standardizovanými extrakty, semínka či mleté plody (například šípky). Proč to tak děláme? Jde nám o zdraví a kvalitu, ne o nečestný výdělek na tabletkách nacpaných z 90 % chemií.

Balení

60 kapslí po 580 mg.

Upozornění

Není určeno dětem do 18 let, těhotným a kojícím matkám. Ukládejte, mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu a v dobře uzavřeném obalu. Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.Nevhodné pro osoby s onemocněním jater. V případě jaterních problémů přerušte užívání a obraťte se na svého lékaře. 

Doporučujeme vám s našimi produkty užívat naše čisté, přírodní bylinkové a ovocné směsi od Naturgreenu, které  uspokojí nejen Vaši žízeň, ale pomohou Vám i s Vašimi zdravotními neduhy. Jsou pečlivě „namíchány“ v synergii tak, aby spolu násobily synergický efekt, jednotlivých léčebných procesů a tím připravily rychleji Vaše tělo pro návrat do zdravé  rovnováhy a harmonie. Více info  najdete zde 

Dovozce

GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100

IČ 28579097

www.naturgreen.cz

 

TOPlist