E-SHOP > Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair je nová silná komplexní formule pro zdravé a silné vlasy, pleť, kůži a nehty.

Díky této jedinečné formuli Vám Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair poskytne kompletní vnitřní výživu 20 aktivních látek pro kůži, plet, nehty a dodá speciální péči pro vlasovou výživu od kořínků až ke konečkům. Vlasům tak dodá přirozený lesk, hebkost a pevnost, ale díky použitým výživným látkám zamezí také předčasnému šednutí vlasu či nadměrné ztrátě vlasů (plešatosti).

Jako bonus navíc Vás Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair odpoutá od celodenního stresu a podpoří zdravý, klidný a přirozený spánek.


(id:hair CZ)
699,-
 -29%
499,-
cena bez DPH 433,91
dostupnost: skladem

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair 

je nová silná komplexní formule pro zdravé a silné vlasy, pleť, kůži a nehty.Jedinečná bylinná receptura a kombinace 20 aktivních přírodních extraktů z bylin a řas, posílená o důležité minerály, vitamíny a aminokyseliny. To vše to pro Vaši zdravou pokožku hlavy, krásné pevné vlasy, pleť, kůži a nehty.

Víte jak uzdravit Vaše vlasy a pleť, či zabránit předčasnému šednutí vlasů?

Nadměrná ztráta a vypadávání vlasů, lámání a třepení vlasů a nehtů, předčasné šednutí vlasů, suchá pleť, pigmentové skvrny, popraskané žilky, opary a další, to vše je prvním příznakem, kterým tělo reaguje, když je něco v nepořádku. Stav vlasů a vlasové pokožky u žen a mužů je téměř vždy odrazem jejich zdravotního stavu, což jsou první viditelné příznaky absence vitamínů, minerálů a nedostatečné péče.

Z nutričně metabolického či hormonálního hlediska je špatný stav vlasů a pokožky hlavy prvním příznakem, kterým tělo reaguje, když je něco v nepořádku. Nadměrné vypadávání, ztráta hustoty vlasů, špatný stav pokožky či aktivace autoimunitních stavů jsou často počátečním příznakem vnitřní poruchy nebo nějakého nedostatku, na který tělo upozorňuje. To všechno může být známka toho, že tyto vady na kráse, způsobuje nedostatek aktivních živin, minerálů, vitamínů, nedostačený spánek nebo stress, ale v neposledním případě i zdravý životní styl.

Dostatek vitaminů je pro naše zdraví vlasy a plet naprosto klíčový a nedostatek byť jen jediného vitaminu může ohrozit fungování celého organismu. Zvýšený příjem vitaminů je taktéž zapotřebí v případě nadměrné námahy, při nemoci a při zvýšené tělesné či duševní zátěži. Pokožka nebo vlasy nevyžadují pouze zevní kosmetickou péči, ale především i výživu vycházející z trávicího traktu člověka, tedy něco jako výživu vnitřní!

To "špatné" pochází zevnitř našeho organismu a je to odpověď našeho organismu na podněty, které na nás působí zvenčí nebo zevnitř.

Pro správné fungování našeho organismu jsou nezbytné vitaminy, minerály a další životně důležité živiny. Pokud nám chybí, časem se to odrazí na našem zdraví. Třeba tak, že začneme mít, nejen problémy s vlasy a pletí ,ale že začneme mít problémy s imunitou či psychikou nebo dalšími  příznaky, jako jsou únava či snížená obranyschopnost organismu, nebo propuknutím nějaké choroby. Pokud nám tedy vitaminy či minerály chybí, dříve nebo později se to na našem organismu nějak projeví.

Pro zdravé a krásné vlasy, nehty a pokožku je třeba používat nejen vhodné kosmetické přípravky, musíte jim pomoci zejména vnitřně  a to pravidelným užíváním kvalitních vyvážených doplňků stravy.  Ty by měly by obsahovat vyvážené množství důležitých aminokyselin, vitaminů a minerálů či bylinek jako je např. zinek, měď, biotin, železo, jod, vit.C vit.Skupiny B, ale i spousta dalších.

Některé tyto aktivní látky provádějí v našem organismu vnitřní „opravu“ – celkovou regeneraci a některé se podílejí na udržování energetické rovnováhy metabolizmu či podporují správnou funkci našeho imunitního systému.

To,co se projevuje na viditelných místech našeho těla (vlasy, pleť ,nehty ,kůže) je spojeno s tím „špatným“ vyplývají  z vnitřní nerovnováhy uvnitř těla a to sám o sobě sebelepší zevní kosmetický přípravek nevyléčí. Léčba a regenerace tak musí působit především vně- uvnitř těla.

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair je nová silná a komplexní formule, synergeticky kombinovaná s extraktů s přírodních bylinek, vitamínů a minerálů a důležitých aminokyselin. Tato účinná kombinace Vám dodá energii, očistu, krásu, sílu  a revitalizaci organismu a to vše nejen pro udržení Vašich zdravých vlasů a Vaší pokožky. Tato formule je navíc vhodně doplněna o aminokyselinu L-Tryptophan, která dokáže navodit zdravý a klidný spánek ,ale také Vás odpoutá od celodenního stresu a psychické zátěže, což jsou základní kameny lidského zdraví a regenerace organismu. Více o složení a účinných látkách, které Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair obsahuje najdete zde

Aminokyseliny

aminokyseliny, jsou ty se  kterých se v našem těle tvoří bílkoviny. Mohly bychom nabýt chybného dojmu, že bílkoviny rovná se svaly. Ale, bílkoviny jsou součástí všech orgánových struktur. Pro naše vlasy jsou některé   aminokyseliny nezastupitelný a tento nedostatek se může projevit  i padáním vlasů.

L-Tryptofan (L-Tryptophan) je esenciální aminokyselina, což znamená, že tělo si ji neumí samo vytvořit a musí být přijata v potravě. Je prekurzorem melatoninu, serotoninu a niacinu. Za přítomnosti vitaminu B6 který je součástí naší formule Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hairmá schopnost přeměnit se na neurotransmiter serotonin, melatonin a vitamin B3, které jsou nezbytné pro řadu fyziologických procesů. LTryptofan je nejznámější jako aminokyselina, která pomáhá při zlepšování kvality spánku a celkové nálady člověka. Má však ještě další uplatnění, poskytuje např. základnu pro tvorbu melaninu, pigmentu odpovědného za ochranu kůže před škodlivým UV zářením a za barvu vlasů (pigment melanin zpomaluje růst šedých vlasů )

Výrobek Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair obsahuje 

Nepostradatelné byliny

Extrakt z přesličky rolní to skoro jako je kyselina křemičitá v přírodní formě! Plus další potřebné minerální látky. Vnitřní užití přesličky čistí krev, podporuje činnost ledvin, a tím i čištění (detoxikaci) těla. V tomto kontextu je vliv přesličky pochopitelný pro naší unavenou pokožku, především na viditelných partiích pod očima, tvářích, či v dekoltu. Dlouhodobé užívání se následně projeví i menším lámáním vlasů a třepením nehtů.

Další složkou je extrakt z kopřivy. Kopřivu najdeme ve velkém množství šampónů, kondicionérů i mýdlech. Už od pradávna bylo šamponování kopřivovým výluhem cestou k pronikavému lesku. Díky pokročilým výzkumům dnes víme, že látky obsažené v kopřivě působí na vlasové cibulky a tlumí vliv hormonálních výkyvů. Od této znalosti už je jen krůček užívání kopřivového extraktu vnitřně.

Meduňka lékařská:  má čistící účinky, hodí se pro citlivou a namáhanou pokožku a blahodárně působí také při lupénce a ekzému. Meduňková silice, vyrovnává pleť a normalizuje ji, pomáhá obnovit rovnováhu a normalizuje tvorbu kožního mazu. Extrakt z meduňky bývá také součástí mastí proti oparům, protože má virustatické účinky a urychluje hojení oparů. Zároveň upravuje činnost mazových žláz, a pomáhá tak omezit jejich nadměrnou produkci. Má mírně antibakteriální účinek a eliminuje bakterie, jež jsou zodpovědné za tvorbu lupů. Meduňka také snižuje stres, uklidňuje, uvolňuje a také zpříjemňuje spánek a rovněž podporuje dobré trávení.

Účinky dalších bylinek obsažených v Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair najste zde.

Minerální látky: obsažené bylinky zinek, měď,železo, selen, hořčík vápník, zinek, křemík a selen, jsou na první pohled nepodstatné minerální látky, jsou to však důležité minerály, obsažené v enzymech všech našich buněk. Problém nedostatku těchto stopových prvků se projeví jako první na tkáních, které se rychle obnovují, jako právě kožní buňky, nebo vlasové cibulky.Pravidelné dodávání těchto minerálů může pomoci nejen ke kráse našeho zevnějšku, ale předejít i ukrytým minerálním deficitům v našem těle.

Vitamíny: prospěšnost vitamínů známe všichni. U našich vlasů, pokožky a nehtů je nicméně nutné vitamíny zmiňovat neustále, protože tyto části těla se nestále obnovují, neustále rostou. Jejich potřeba neustálého přísunu vitamínů je tedy nezastupitelná. Vitamíny skupiny B, konkrétně biotin (vitamín B7), vit.B12, kyselina pantothenová (vitamín B5), kyselina listová (vitamín B9, folát), vitamín B6 (pyridoxin) tvoří páteřní vitamíny, které potřebujeme pro přeměnu živin na stavební složky pokožky, nehtů i vlasů.

Růže šípková, Petržel,Šalvěj ,Granátové jablko, Aloe vera obsahují  přírodní Vitamín C (kyselina askorbová) a vitamíny A, B1, B2, B3, B9, C, E  které jsou taktéž antioxidanty. Tedy látky, které chrání naše buňky před nežádoucími okolními vlivy. 

Například Aloe vera gel extrakt : je vytrvalá šťavnatá rostlina  s vysokým obsahem vitaminů B, včetně přírodního vitaminu B12, stejně jako vitamíny C, E a A, z nichž všechny obsahují silné antioxidanty, aminokyseliny, polysacharidy, minerály, mastné kyseliny a další živiny. Polysacharidy v aloe vera mají imunostimulační vlastnosti. Kompozice rostliny obsahuje antialergické (glykoproteinové, alprogenové), protizánětlivé, antibakteriální a antivirové sloučeniny. Detoxikační účinky aloe vera jsou obzvláště výhodné pro játra, ledviny a střeva. Náš extrakt z Aloe Vera 100 x je  čistý Aloe gel.

Pro zajímavost užitím jedné naší kapsle je stejné jako když vypijete 0,4dcl standartního Aloe gelu. Právě nedostatek vitamínu B12 který je obsažen  v Aloe vera gelu by také mohl být důvodem pro vaše šedé vlasy.

Relativně pod radarovým vitaminem - alespoň ve srovnání s mnoha jeho známými protějšky - B12 je často nazýván "energetickým" vitaminem. Z toho vyplývá, že nedostatek projevuje příznaky, jako je extrémní únava, nedostatek energie, výkyvy nálady a podrážděnost. Dalším vedlejším účinkem nedostatečného množství vitamínu B12 je, že může způsobit, že vaše vlasy budou předčasně šedě.

Voda je pro Vaše vlasy nad zlato

Voda je pro zdraví vlasů důležitá, a to hned  z několika důvodů. Vlasy jsou tvořeny z jedné čtvrtiny z vody. Už jen tato skutečnost by měla jasně ukazovat, jak důležitá je voda pro vlasy. Voda přenáší životně důležité vitamíny ke kořenům vlasů a hydratuje celý vlas zevnitř. Voda je hlavním zdrojem energie pro buňky vlasů, včetně buněk, které jsou zodpovědné za nový růst vlasů. Voda také očišťuje tělo od znečišťujících látek, které také způsobují vypadávání vlasů. Bez vhodné hydratace bude patrná suchost ve vlasech a pokožce, kterou lze zvrátit pitím 8 až 10 sklenic vody denně. Pokud osoba trpí dehydratací, těžko se dostane ze zásob vody něco ke vlasům. Pokud je přísun vody nízký, musí tělo rozdělit vodu pro důležité části těla, jako je mozek a srdce. Toto vede k nadměrnému padání vlasů, protože vlasy vlastně umírají žízní. Růst vlasů se zpomaluje, protože kořínky nejsou dostatečně hydratované, aby stimulovaly nový růst vlasů. Jedinečná filtrační konvice s alkalickým vodním filtrem, která nejen vodu filtruje, ale také alkalizuje najdete zde 

V našem organismu také neustále probíhají metabolické procesy, přičemž naše zdraví je vystaveno neustálému útoku volných radikálů, které vznikají v důsledku oxidačního stresu. Pokud v těle nemáme dostatek potřebných živin jako jsou vitaminy, minerály, antioxidanty a další důležité látky pro život ,tak náš  organismus nemá patřičnou sílu, razanci ani odolnost se bránit těmto vnějším vlivům.

Díky  jedinečné formuli  Vám Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair poskytne kompletní vnitřní výživu pro kůži, plet, nehty a dodá speciální péči pro vlasovou výživu od kořínků až ke konečkům. Vlasům tak  dodá přirozený lesk, hebkost a pevnost a díky některým použitým výživným látkám, zamezí také předčasnému šednutí vlasu či nadměrné ztrátě vlasů (plešatosti).Navíc Vás odpoutá  od celodenního stresu ,navodí příjemnou relaxaci organizmu a podpoří zdravý a přirozený spánek.

Téměř každá změna však chce čas a o změně stavu našeho zdraví to platí dvojnásob! A zvláště v těch případech, kdy měníme celkový životní styl. Naše tělo je zvyklé na určitý způsob fungování a potřebuje čas na to, aby si uvyklo na nové okolnosti a začalo na ně adekvátně reagovat.

Proto, napravení tohoto problému trvá obvykle užíváním výrobku Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair  tři až čtyři měsíce. Za tuto dobu je naše tělo díky užívání účinných a do organismu dodaných minerálů, vitamínů a jiných účinných složek schopno stabilizovat vnitřní poruchu nebo nedostatek živin a znovu začne mimo jiné neduhy podporovat i růst vlasových folikul a tvorbu hlavního kožního pigmentu melaninu, který je odpovědný za barvu vlasu (ne-šednutí vlasu). 

Naturgreen®HairReVital & Anti Gray Hair to je celkový vnitřní  proces odpočinutí, očištění a vyživení Vašeho těla přírodnímy účinými živinami a aktivními látkami ve složení zde.

 
Složení kapsle
aktivní látky
Obsah v denní dávce 4 kapsle
%   RHP*
Přeslička rolní
160mg
**
L-Tryptophan
160mg
**
Brokolice extrakt
160mg
**
Petržel extrakt
160mg
**
Kelp Chaluha 
96mg*
64%
Máta peprná
80mg
**
Zázvor pravý
80mg
**
Šalvěj listy
80mg
**
Kopřiva list
80mg
**
Meduňka lékařská
80mg
**
Chlorophyll ext.
80mg
**
Růže šípková
80mg
**
Granátové jablko
80mg
**
Betakaroten 10%
80mg
**
Bambusové listy
80mg
**
Zinek chelát 20%
40mg*
80%
Aloe vera extrakt
16mg (1584mg) ***
**
Kyselina 4-Paba 
6,14mg
**
Vitamín B6 99%
1,6mg*
113%
Biotin 99%
160μg*
320%

* = referenční hodnota příjmu  ** RHP není stanovena ,  *** Aloe vera extrakt gel 100:1

Složení: Přeslička rolní extrakt 4:1, L-Tyrosin (aminokyselina), Brokolice extrakt sulforaphane 10%, Petržel extrakt 4:1, Kelp-Chaluha bublinatá extrakt 0,1% jod, Máta peprná extrakt 5:1, Zázvor pravý extrakt 80% ginsenosides, Šalvěj listy 10:1 křemík, Kopřiva dvoudomá extrakt 10% křemík, Meduňka lékařská extrakt, Chlorophyll extrakt 99%, Růže šípková 5% vit.C, Granátové jablko extrakt 40% polyphenol, Betakaroten 10% , Bambusové listy 70% křemík, Zinek bisglycinate chelát 20%, Aloe vera extrakt gel 100:1,Kyselina para-aminobenzoová(Paba),Vit.B6 99% pyridoxine, Biotin 99%.

Všechny extrakty mají standardizovaný obsah účinných látek více najdete zde 

Další složky: dvoudílné HPMC (hydroxy prophyl methyl celulóza) kapsle bez barviva a pojiv.

Doporučené dávkování: začínejte vždy s menšími dávkami  a podle potřeby užívejte 1-2 kapsle 2x denně před jídlem nebo po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: není určeno dětem do 18 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Protože se jedná o silnou a komplexní formuli, není užívaní vhodné pro osoby s postižením ledvin, jater a osoby, které mají diagnostikovanou rakovinu. Tyto osoby většinou berou silné chemické léky a my neznáme jejich složení a tím i kontraindikaci s našimi bylinkami.Zde je nutno užívání přípravku konzultovat s lélkařem.

Hmotnost obsahu: 120 kapslí 60g +- 5g

Dovozce/výrobce :GLORIA IMPORT CZ, s.r.o., Ukrajinská 728/2 Praha 10100, IČ 28579097

Země původu-vyrobeno: Česká republika

 

Možné nebo schválené účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012)které platí od 14. 12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organizmus.

Chcete-li se o tomto produktu dozvědět více, poslouží vám jako zdroj informací stránka s tématikou léčivých rostlin a biologického smyšlení v medicíně, kde se dozvíte vše, co vás o daném produktu zajímá.

Stačí kliknout na tento odkaz

 

 

 

TOPlist