E-SHOP > Naturgreen®MultiMagnesium

Naturgreen®MultiMagnesium

Jedinečná originální novinka Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body je nový originální a synergeticky silný výrobek s vysokou biologickou dostupností a s vysokým účinkem absorpce. Je to kombinace spojení čtyř nejlepších druhů magnesia v organických a chelátových formách. To vše v synergii se SMP vápníkem, vitamínem D3, koenzymem CQ10 a jedním s nejsilnějších přírodních antioxidantů na světě Astaxanthinu.

Pro výrobu a pro sestavení naší „formule“ byly použity nové poznatky ,dlouholeté vědecké výzkumy, ale také i nejnovější lékařské studie. To vše bylo a je základem pro vznik našeho nového originálního výrobku Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body, tak aby byla zajištěna maximální absorpce všech účinných látek nejen do celého našeho organismu, ale také i do mozku.

Pamatujte na to, že náš organismus a tedy ani mozek, nebude nikdy správně fungovat, pokud nebude mít dostatek kvalitních vitamínů a minerálů, ale i jiných účinných látek.

Co je to Astaxanthin a jak dokáže působit na Váš organismus, mozek a paměť,oči, to vše se dočtete dole.

Pouze zde koupíte jedinečné a čisté a standardizované přírodní produkty s účinnými látkami, vše bez pojiv škodlivých éček a přídatných látek!

Speciální zaváděcí cena za 30% ceny konkurence pro měsíc únor a březen !

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body to je jedinečná originální síla synergie s vysokou biologickou dostupností a tím i jeden s nejsilnějších a originálních výrobků na našem trhu.

Vyrobeno speciálně pro USA , Kanadu a Austrálii, prodej také prostřednictvím Amazon a Ebay.(id:multi 120)
1 600,-
 -50%
799,-
cena bez DPH 694,78
dostupnost: skladem

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body

to je jedinečná originální síla synergie s vysokou biologickou dostupností a tím i jeden s nejsilnějších a originálních výrobků na našem trhu.

Je to pokročilá synergie pro doplnění hořčíku do všech potřebných buněk organismu, včetně mozku.Tato jedinečná formule tak synergeticky pomáhá při výrobě energie a metabolismu v našem organismu, což jí činí nezbytnou pro mnoho buněčných funkcí a procesů.

Hořčík je čtvrtým nejčastěji zastoupeným prvkem v lidském těle (po vápníku, draslíku a sodíku). Tělo dospělého člověka obsahuje přibližně 20-30 g hořčíku, který je převážně uložen intracelulárně (v nitru buněk). Z tohoto množství se 60% nachází v kostech (hořčík má podíl na tvorbě zubů a kostí), 20% ve svalech, 20% v ostatních měkkých tkáních a játrech a pouze 1% hořčíku se nachází v tělních tekutinách, ke kterým se počítá i krev (z toho vyplývá, proč stanovení hořčíku v krvi není příliš relevantní metoda měření.

Celkem se hořčík účastní ve více než 300 enzymatických reakcích včetně syntézy DNA, RNA nebo tvorby energie (za pomoci adenosintrifosfátu neboli ATP, jehož nedílnou součástí hořčík je) a stává se tak nepostradatelnou součástí organismu. Je zvláště cenný pro podporu vašeho zdraví mozku a paměti.

Hořčík je antagonistou (protihráčem) vápníku. Účastní se na nervovém vzruchu a svalové relaxaci kde zajistí, že po každém svalovém stahu se svalové buňky uvolní, aby byly znovu připraveny na nový svalový stah - kde zas naopak působí vápník. Společně s vápníkem a draslíkem reguluje srdeční rytmus a krevní srážlivost a pomáhá při tvorbě a využiti inzulinu. Hořčík přispívá i k normální funkci imunitního systému (mj. napomáhá tvorbě protilátek).

Hořčík není nikdy sám o sobě snadno vstřebáván do organismu- těla, pokud není připojen k účinné „přepravní „látce. Faktor kvality tak vždy závisí na množství hořčíku, který obsahuje ale zejména na a jeho biologické dostupnosti a na tom, jak dobře se v organismu vstřebává.

Všechny typy hořčíkových doplňků jsou známé jako hořčíkové soli nebo cheláty. Hlavním faktorem a otázkou, který je tedy ten hořčík nejlepší, je třeba vzít v úvahu při určování kvality doplňku, vzít do úvahy zejména jeho biologickou dostupnost hořčíku tj. jak dobře ho tělo vstřebává.

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body naše formule obsahuje níže uvedené standardizované suroviny:
 • Magnesium L-Threonate 99%
 • Magnesium malate,
 • Magnesium bisglycinate,
 •  SMP Coral Calcium a Magnesium 2:1
 • Coenzyme Q10 (Ubiquinol Kaneka),
 • Astaxanthin s řas Haematococcus pluvialis
 • Vitamín D3 (Cholecalciferol)

Magnesium L-threonate : je L-threonová kyselina (metabolit vitamínu C) zkombinovaná s hořčíkem Mg2+, která byla speciálně vyvinuta pro zdraví mozku. Magnesium threonate – je jediné magnesium, které dokáže proniknout do mozku a zvýšit růst mozkových synapsí – díky tomu zlepšuje významně paměť, rychlost reakce a další funkce, které ztrácíme se stárnutím. Podle některých zdrojů také dokáže detoxikovat mozek od těžkých kovů. Některé zahraniční studie ukázaly, že doplnění touto sloučeninou hořčíku se může zvýšit koncentrace hořčíku v mozku a páteři. Magnesium L-threonate má také lepší biologickou dostupnost než mnoho jiných doplňků hořčíku.Podle některých zdrojů také dokáže detoxikovat mozek od těžkých kovů.

Hořčík l-threonát je ideální volbou pro starší lidi, kteří se chtějí chránit před ztrátou paměti a dalšími příznaky kognitivního poklesu. Studie na zvířatech naznačují, že l-threonát hořčíku může pomoci obnovit stárnoucí funkci neuronů tj. růstu dlouhých výběžků neuronů, takzvaných axonů a tím pomáhat s prostorovou pamětí a kognitivních poruch (Alzheimerova choroba, Roztroušená skleróza.)  

Ze všech forem magnézia je pouze forma l-threonát schopna dosáhnout mozku a příznivě zde působit (uklidňující a usnadňující spánek, zlepšení učení).

Tato forma patří mezi ty nejdražší, zároveň jí ale stačí relativně malé množství (300 mg) pro své působení na mozkovou činnost a kognitivní procesy.

Magnesium malát : magnesium malát je superhořčík, který má díky této vazbě velmi vysokou vstřebatelnost. Obsahuje minimálně 60% kyseliny jablečné a 12% výborně vstřebatelného hořčíku.

Vytváří se, když se iont hořčíku spojí s molekulou kyseliny jablečné (malát - organická sloučenina nacházející se v ovoci a zelenině, zejména v jablkách). Díky kyselině jablečné má magnesium malát zásadní úlohu při podpoře celkového svalového výkonu, dokáže mírnít únavu i bolesti.

Kyselina jablečná v této formě hořčíku totiž hraje klíčovou roli v cyklu výroby buněčné energie ATP a je zvláště důležitá pro udržení vysoké úrovně energie, protože kyselina jablečná efektivně podporuje produkci energie v těle a velice dobře čistí játra což dále zvyšuje pocit energie  Magnesium malát je vhodný také pro pokožku, kterou pomáhá exfoliovat a dodává pleti mladistvý vzhled, podporuje produkci slin, která pomáhá kontrolovat škodlivé ústní bakterie.

Co je, ale velmi důležité Magnesium malát má schopnost  na sebe vázat toxické kovy, jako je např. hliník a navázat je dále do neškodné chelátové vazby. Tato forma hořčíku může být přínosný pro lidi, kteří mají v těle vysoký obsah hliníku. studie odkaz zde 

Malát je důležitým meziproduktem Krebsova cyklu, což naznačuje, že je důležitou molekulou ve výrobě buněčné energie získané ze sacharidů. (Citrátový cyklus (cyklus kyseliny citrónové, cyklus trikarboxylových kyselin, Krebsův cyklus) je řada reakcí, které tvoří společnou metabolickou dráhu při aerobní oxidaci sacharidů, lipidů a proteinů.)

 

Magnesium bisglycinate  je  Bisglycinát hořčíku  (také známý jako chelát hořčíku, diglycinát hořečnatý, glycinát hořečnatý) je  vysoce absorbovatelná forma hořčíku chelatovaná na dvě molekuly glycinu aminokyseliny. Hořčík je obsažen ve formě bisglycinátu, což je chelátová forma, má přibližně 80% využitelnost organizmem.

Bylo prokázáno, že glycinát hořčíku má řadu výhod, včetně následujících:

 • Má uklidňující účinek na mozek díky přítomnosti glycinu.
 • Může pomoci zmírnit úzkost a zlepšit spánek.
 • Pomáhá udržovat kosti silné tím, že udržuje zdravou kostní hustotu.
 • Pomáhá kontrolovat hladinu cukru v krvi u lidí s diabetem a může snížit riziko vzniku cukrovky.
 • Sníží abnormální srdeční rytmy .Snižuje symptomy premenstruačního syndromu (PMS) .

Korálový Vápník SMP (Sango Mineral Powder) pochází s ostrova Okinawa, je považován za nejlepší - nejvyšší stupeň vápníku, který je k dispozici. SMP obsahuje nejvyšší poměr vápníku a hořčíku s vysokou vstřebatelností do těla a to až 98 %. V přírodní formě a při nedostatku vápníku se doporučuje užívat sloučeninu, Ca + Mg , která je obsažena v mořských korálech Sango - má optimální poměr vápníku k hořčíku (2:1) info zde

Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který lze nalézt v přírodě. Několik studií demonstrovalo jeho příznivé účinky nejen pro svaly, kardiovaskulární systém, oči, mozek, ale taky na imunitu a kůži. Astaxanthin patří do skupiny karotenoidů a nachází se přirozeně v znatelném počtu živých organismů (losos, plaměňák, humr, atd.), které zbarvuje od oranžové do červené právě díky svým vlastnostem. Je prokázáno, že sladkovodní mikrořasa Haematococcus pluvialis má nejvyšší koncentraci astaxantinu mezi ostatními organismy v přírodě.

Srovnání ostatních antioxidantů s Astaxanthinem

 • 500x silnější než vitamín E
 • 560x silnější než katechiny obsažené v zeleném čaji
 • 800x silnější než Koenzym Q10
 • 3000x silnější než Resveratrol
 • 6000x silnější než vitamín C

Astaxanthin byl předmětem více než čtyřiceti studií prováděných na lidech, které potvrzují jeho bezpečnost a účinnost.

Kardiovaskulární systém : výzkum potvrdil, že přírodní Astaxanthin snižuje riziko infarktu, onemocnění srdce, a udržuje kardiovaskulární systém zdravý. Dle výsledků korejského výzkumu na pacientech s nadváhou má Astaxanthin pozitivní vliv na snížení hladiny LDL cholesterolu a u oxidačního stresu.

Oči: ve studii, které se zúčastnili zaměstnanci dlouhodobě pracující s počítači, vědci prokázali snížení komplikací spojených s námahou očí o 46 % po čtyřech týdnech užívání 5 mg Astaxanthinu denně.(1kapsle Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body obsahuje 3,25mg Astaxanthinu.) Zahraniční studie v AN jazyce zde 

Pleť : díky svým antioxidačním účinkům dokáže přírodní Astaxanthin chránit pokožku před poškozením UV zářením a zmírnit vnější známky stárnutí. Výsledky klinických studií, které byly prováděny na více než 40 ženách, konzistentně ukazují skvělé výsledky. Pokožka je díky Astaxanthinu lépe vyživená, hebká, jemné vrásky jsou redukovány a zvyšuje se její elasticita.

Imunita: Astaxanthin má prokázaný pozitivní vliv na imunitu. Jyonouchi a kol. v roce 1995 zkoumali vliv karotenoidů na produkci imunoglobinu in vitro. Imunoglobin je protein, který imunitní systém využívá ke zneškodnění bakterií a virů. Studie prokázala, že Astaxanthin zvyšuje produkci imunoglobinu, která úzce souvisí s žádoucím vlivem na imunitu.

Mozek : dle klinických studií může Astaxanthin zlepšovat funkce mozku, a zpomalit tak proces jeho stárnutí. Rovněž pomáhá pacientům s Alzheimerovou nebo Parkinsonovou chorobou.Výsledky studie dokládají, že Astaxanthin může sloužit jako prevence demence, a dokonce také Alzheimerovy choroby.5 V další klinické studii Astaxanthin prokázal svou účinnost při zvyšování kognitivní funkce u zdravých starších lidí a při zpomalení procesu stárnutí. Zahraniční studie v AN jazyce zde 

Svaly, klouby a šlachy: byla prokázána schopnost Astaxanthinu zvýšit lidskou sílu, energii a vytrvalost, zejména u lidí, kteří vykonávají fyzicky náročnou práci či sport. V roce 2011 se na Gatorade Sports Science Institute uskutečnila studie, během níž cyklisté absolvovali časovky při užívání 4 mg Astaxanthinu denně po dobu čtyř týdnů. Výsledky této skupiny cyklistů byly následně porovnány s výsledky skupiny, které bylo podáváno placebo. V průměru si vedla skupina užívající Astaxanthin výrazně lépe než skupina, která dostávala placebo.

Koenzym Q10 (Q10) je látka podobná vitamínům. Q10 patří do skupiny koenzymů zvaných ubichinony (z latinského ubiquinone Z „všudypřítomný“). Ubichinony se nacházejí téměř ve všech buňkách a v různých biochemických formách. Je životně důležitý pro zdravé fungování lidského těla. Jednou z jeho hlavních funkcí je tvorba energie v buňkách. Koenzym Q10 se podílí na tvorbě ATP (adenosintrifosfátu), což je látka, která je hlavním zdrojem energie pro řadu pochodů v lidském organizmu. Další důležitou funkcí koenzymu Q10 je ochrana před oxidativním poškozením buněk a také antioxidační účinky. U koenzymu Q10 je třeba pamatovat na to, že užívání, má-li mít skutečný účinek, musí být dlouhodobé a pokud možno pravidelné  Více info zde

Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body  formule je navíc kombinována - posílena  s vitamínem D3, tak aby byla zajištěna maximální absorpce v mozku. 

Vitamin D3 je spojen s celou řadou přínosů, včetně zlepšení kognitivních funkcí, imunitního zdraví, zdraví kostí a dobré nálady. Vitamin D je prekurzorem životně důležitého hormonu, který hraje nezastupitelnou roli ve zdravém vývoji buněk. Primární biologickou funkcí tohoto vitamínu je udržování hladin vápníku a fosforu v krvi na normální úrovni, ale hraje ústřední roli i při absorpci vápníku a tvorbě a udržování silných kostí. Podle nedávného výzkumu chrání proti osteoporóze, hypertenzi, rakovině a mnohým autoimunitním onemocněním a může také snížit riziko rakoviny, srdečních chorob, cukrovky a roztroušené sklerózy. Lidé, kteří mají nedostatek vitamínu D, mohou také po doplnění dosáhnout zvýšené hladiny testosteronu. Taktéž  je potřeba pamatovat na to, že užívání, má-li mít skutečný účinek, musí být dlouhodobé a pokud možno pravidelné  Více info zde


AN :Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body value composition capsules.

CZ :Naturgreen®MultiMagnesium Brain & Body nutriční složení v kapsli

AN: Capsule / Value Composition
 
1caps. contains
Magnesium L-Threonate 99%*
162,5mg
Magnesium malate  *
143 mg
Magnesium bisglycinate*
130mg
SMP Coral Ca &Mg*
130mg
Coenzyme Q 10
13 mg
Astaxanthin
3,25mg
Vitamín D3 (Cholecalciferol) *
12,5μg  2000IU*
*DV 4 caps. Vit. D3 (50μg 1000 %) Mg (80%),Ca  (16,25%).

CZ složení: Magnesium L-Threonate 99%, Magnesium malate, Magnesium bisglycinate, SMP Coral Calcium a Magnesium 2:1, 99% Coenzyme Q10 (Ubiquinol), Haematococcus pluvialis (Astaxanthin 5%), 99% Vitamín D3 (Cholecalciferol),Všechny suroviny májí standardizovaný obsah účinných látek. Obsahuje chelátové formy Ca & Mg. Celuozová vegan kapsle.Bez pojiv přidatných látek a éček.

AN composition: Magnesium L-Threonate 99%, Magnesium malate, Magnesium bisglycinate,SMP Coral Calcium & Magnesium 2:1, 99% Coenzyme Q10 (Ubiquinol),Haematococcus pluvialis (Astaxanthin 5%), 99% Vitamín D3 (Cholecalciferol).The all raw materials 100% pure has a standardized content of active substances. Cellulose vegetarian capsules. Not synthetic industry fillers used. 

CZ:doporučené dávkování: užívejte 1-2 kapsle dvakrát denně s jídlem nebo po jídle. Zapijte dostatečným množstvím vody.

AN:recommended dosage: take 1-2 capsule,  twice a day with a meal or after a meal. Take with plenty of water.

Safety Information: do not exceed recommended dose. Pregnant or nursing mothers, children under the age of 18, and individuals with a known medical condition should consult a physician before using this. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place.

Please note: If for any reason you experience any adverse effects, immediately discontinue use of the product and consult with your doctor.

Directions: Do not take more than recommended daily dose

Varování: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Těhotné nebo kojící ženy a děti do 18 let a osoby se známým zdravotním stavem by se měly před použitím tohoto doplňku stravy poradit s lékařem.

Upozornění: ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu, v dobře uzavřeném obalu. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Servings  per  container : + -5%.:120 capsules 90g, 60 capsules 45g

Obsah v balení :+ -5%.:120 kps 90g, 60 kps.45g

Exporter/producer : GLORIA IMPORT CZ, s.r.o.

Ukrajinská 728/2 Praha 10100  Czech Republic

Made specifically for the US, Canada and Australia, sales also via Amazon and Ebay.

 Vyrobeno speciálně pro USA , Kanadu a Austrálii, prodej také prostřednictvím Amazon a Ebay.

 

 

 

 

TOPlist